MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Novohradských novín

MY Novohradské noviny vychádzajú v náklade 9 000 kusov. Aktuálne číslo nájdete v stánkoch a na distribučných miestach v utorok ráno. Týždenník vychádza už 23. rok. Titul mapuje aktuálne spoločenské, kultúrne, politické aj športové dianie na juhu Slovenska. Vychádza v okresoch Lučenec, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Poltár. Mienkotvorné noviny si získali srdcia čitateľov. Na ich výrobe sa podieľa  8  - členný kolektív. Čitatelia aj naši obchodní partneri sú nároční. Okrem zaujímavého čítania ponúkame aj inzertnú stratégiu na profesionálnej úrovni.

Kontakt na redakciu

Novohradská 3
984 01  Lučenec

047/433 14 37, 433 14 39

ŠÉFREDAKTOR
Zita Suráková
zita.surakova@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Zita Suráková / Šéfredaktorka
Vek: 38. Zaradenie: šéfredaktorka, redaktorka, manažérka, účtovníčka, ale aj kolegyňa, ktorá vždy poradí. Bydlisko: Lučenec. Sen sa mi splnil keď: dúfam, že sa mi ešte len splní, keď vydám svoju prvú knihu. Moja obľúbená veta: Super, ďalšie číslo máme za sebou. V živote by som nedokázala žiť bez: svojich detí, priateľov a novín. Kolegovia ma poznajú ako: dúfam, že obľúbenú, občas aj usmievajúcu, ale hlavne prísnu a zásadovú šéfku. Na svojej práci mám najradšej: nedeľu večer, keď máme po uzávierke. Najviac ma potešil darček: vysvedčenie mojej mladšej dcéry.
Marcela Balová / Redaktorka
Vek: 33. Zaradenie: redaktorka. Bydlisko: Lučenec. Sen sa mi splní keď: keď bude zo mňa na dôchodku slávna spisovateľka. Moja obľúbená veta: Mám super „matroš!“ V živote by som nedokázala žiť bez: bez svojho syna, rodiny a priateľov. Kolegovia ma poznajú ako: veselú optimistku, ktorá dokáže rozosmiať aj v čase smútku. Na svojej práci mám najradšej: stretnutia so zaujímavými ľuďmi. Najviac ma potešil darček: vždy ma poteší každá maličkosť.

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?