MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Nitrianskych novín

bMY Nitrianske noviny/b začali vychádzať v roku 1992, k čitateľom prichádzajú každý pondelok. Ich súčasný náklad je okolo 13 000 kusov výtlačkov týždenne. Profil firmy dokresľuje aj skutočnosť, že redakcia sa nachádza v centre mesta, vďaka čomu je blízko k svojim zákazníkom. Aj keď je náš klient náročný a úzko špecializovaný, dokážeme mu poradiť optimálnu kombináciu produktov za zvýhodnené ceny. K dispozícii sú vyškolení inzertní poradcovia,nbsp; ktorí vypracujú inzertnú stratégiu na profesionálnej úrovni a usmernia vás pri výbere vhodných tematických rubrík či príloh.

Kontakt na redakciu

Sládkovičova 1
949 01 Nitra

037/692 40 11, 655 11 55

ŠÉFREDAKTOR
Mgr. Miriam Hojčušová
nitrianskenoviny@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Miriam Hojčušová/ Šéfredaktorka
Martin Kilian/ Zástupca šéfredaktora
Je inventárom redakcie od roku 1994. „Začínal som ako kolportér, pokračoval ako športový dopisovateľ, neskôr som sa naučil zalamovať. Pod palcom mám šport MY Nitrianske noviny a strážim grafiku všetkých novín v divízii týždenníkov. Ak náhodou nie som v práci, tak sa venujem manželke, dvom synom alebo si to hádžem. Na kôš.“
Tomáš Holúbek/ Redaktor
Pracuje v redakcii Nitrianskych novín od roku 2004. Interným redaktorom sa stal hneď po skončení štúdia žurnalistiky a anglického jazyka a literatúry v lete 2005. Mapuje dianie v Nitrianskom samosprávnom kraji, školstve, a na starosti má aj celú oblasť Zlatomoravska. Píše cestopisné reportáže a príbehy zaujímavych ľudí v nezvyčajných situáciách. Venuje sa výnimočným ľuďom s pohnutými osudmi, mimoriadnym talentom, netradičnými záľubami či obyčajným smrteľníkom, ktorí sa aj v mimoriadnych a vypätých situáciách dokázali zachovať ľudsky a statočne. A možno práve tým, že človeka radia na prvé miesto, sú pútavejší a pozoruhodnejší ako akékoľvek celebrity a smotánka.
Jana Černáková/ Redaktorka
S prestávkami dvoch materských dovoleniek pracuje v redakcii od roku 1994. Skončila Prevádzkovo-ekonomickú fakultu vtedy ešte VŠP v Nitre. Venuje sa najmä témam z kultúrnej oblasti, píše o ľuďoch so zaujímavými záľubami či osudmi.

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?