MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Novín stredného Považia

bMY Noviny stredného Považia/b vychádzajú v náklade 10 000 kusov výtlačkov každý utorok. Profil firmy dokresľuje aj skutočnosť, že redakcia sa nachádza v centre mesta, vďaka čomu je blízko k svojim zákazníkom. Na získaní a spracovaní informácií, výrobe novín, zabezpečovaní inzertných, obchodných a distribučných služieb sa podieľa 9 pracovníkov. Aj keď je náš klient náročný a úzko špecializovaný, dokážeme mu poradiť optimálnu kombináciu produktov za zvýhodnené ceny. K dispozícii sú vyškolení inzertní poradcovia, ktorí vypracujú inzertnú stratégiu na profesionálnej úrovni a usmernia vás pri výbere vhodných tematických rubrík či príloh.

Kontakt na redakciu

Centrum 3/5
017 01  Považská Bystrica
0905 570 998, 0905 978 227

042/432 1311

ŠÉFREDAKTOR
Viera Žaludková
sefredaktor.pb@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na Vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Viera Žaludková/ Šéfredaktorka
S redaktorskou prácou má dlhoročné skúsenosti a patrí medzi služobne najstarších zamestnancov redakcie. Venuje sa spravodajstvu z oblastí: samospráva, polícia, zdravotníctvo. Okrem toho je aj editorom novín.
Bernadeta Pitoňáková/ Redaktorka
„V redakcii pracujem od roku 2006. Skončila som štúdium žurnalistiky na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Istý čas som pracovala v denníku Smena. Neskôr som spolupracovala s niektorými denníkmi a regionálnymi novinami v Považskej Bystrici a Poprade. Mojou náplňou je zabezpečovať spravodajstvo z regionálneho politického diania hlavne v meste Považská Bystrica a okolí, zaoberám sa tiež sociálnou problematikou, zdravotníctvom, školstvom a dianím vo verejnej správe. Z kultúry sa zameriavam na novinky v regionálnej literatúre, výtvarnom umení a folklóre. Píšem aj publicistiku. Vo voľnom čase sa venujem rodine a turistike. Rada oddychujem na drevenici, ktorú sme nedávno kúpili v krásnej Púchovskej doline.“
Jozef Šprocha/ Športový redaktor
V redakcii nedávno oslávil desiate výročie, začínal ako redaktor pre všetko, ale najbližšie mal k športu. V novinách má na starosti šport všetkého druhu od extraligy až po najnižšie mládežnícke súťaže. Okrem toho má na starosti aj fotografovanie novorodencov. Medzi záľuby patrí šport, čítanie, varenie, bicykel a turistika.
bDana Valachová /b / Inzertná manažérka
Jana Briestenská/ Inzertná manažérka
Dana Manová/ Odbyt
bDana Kulišíková/b / Hospodárka
Jaroslav Pupák/ Grafik

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?