MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Trnavských novín

bMY Trnavské noviny/b, ktoré sú pokračovaním týždenníka TH Extra, vychádzajú každý pondelok. Čitateľom prinášajú aktuálne informácie z regiónu. Neorientujú sa len na dianie v Trnave, ale aj v Piešťanoch, Hlohovci, Seredi a v Galante. Redaktori mapujú aj udalosti v okolitých obciach. Na získaní a spracovaní informácií, výrobe novín, zabezpečovaní inzertných, obchodných a distribučných služieb sa podieľa niekoľko zamestnancov redakcie. Tá sídli priamo v centre mesta, pretože jej snahou je byť bližšie k ľuďom. MY Trnavské noviny nájdete v každej predajni i stánkoch v jednotlivých mestách i obciach.

Kontakt na redakciu

Rázusova 7
917 01 Trnava

033/551 28 18

ŠÉFREDAKTOR
Mgr. Lenka Štepáneková
lenka.stepanekova@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Lenka Štepáneková/ Šéfredaktorka
Peter Briška/ Redaktor
V novinách nastúpil v tomto roku po predošlom pôsobení v slovenskom denníku. Vyštudoval politológiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Je rodený Trnavčan, venuje sa predovšetkým spravodajstvu z Trnavy a zaujímavým príbehom tunajších obyvateľov. „Zaujímam sa o príbehy ľudí, ktorých výpovedná hodnota nie je založená iba na skúsenostiach, ale i postojoch, respektíve subjektívnych názoroch,“ prezradil.
Jozef Komorný/ Športový redaktor
Najznámejší športový redaktor v regióne. V týždenníku MY začal pracovať najskôr ako dopisovateľ, ako riadny športový redaktor od roku 2002.

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?