MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Kysuckých novín

bMY Kysucké noviny/b fungujú od roku 2000 a v súčasnosti ich tvorí šikovný a tvorivý redakčný tím. Podobne ako v iných redakciách, aj v tej našej sa v pondelok urobí predbežný plán tém, ktoré by sa mali spracovať do najbližšieho čísla. MY Kysucké noviny vychádzajú v priemernom náklade 7 000 kusov a predávajú sa nielen v kysuckom regióne,nbsp;ale ajnbsp;vo vybraných stánkoch v susednej Žiline. V redakcii v súčasnosti pracuje 8nbsp; zamestnancov. MY Kysucké noviny sa rozširujú v sieti stánkov TOPAS, v predajniach Jednoty SR, v strediskách predplatného Slovenskej pošty, rozširujú ich aj vlastní distributéri redakcie. Periodikum patrí do celoslovenskej siete regionálnych novín MY. Každý, kto zavíta do našej redakcie, dostane kvalifikovanú odpoveďnbsp;aj na informáciu ohľadom inzercie, jej spracovania a zverejnenia.

Kontakt na redakciu

Horná 116
022 01  Čadca

041/ 433 30 50, 0915 852 062
fax: 041/4333 052

Zastúpený
PhDr. Andrea Papšová
andrea.papsova@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Andrea Papšová/ Šéfredaktorka
Po skončení vysokoškolského štúdia sociálnej pedagogiky sa udomácnila v redakcii MY Kysuckých novín, kde pôsobí od roku 2004. Začala písaním športového spravodajstva, ku ktorému neskôr pridala obchodné a marketingové činnosti. Počas práce v redakcii si stihla dorobiť doktorát na Univerzite Komenského v Bratislave a stala sa zástupkyňou šéfredaktora. „Túto prácu mám veľmi rada, časom sa mi stala koníčkom. Napriek tomu, že momentálne riadim a mám na starosti celý obchodno-distribučný úsek, ostáva šport aj naďalej mojou veľkou srdcovkou. Veľmi ma teší každý posun a krok našich novín vpred. MY Kysucké noviny sú rozhodne jednotkou v regióne, o čom svedčia aj mnohé odozvy našich milých čitateľov. Verím, že naše – vaše MY Kysucké noviny sú a budú milým spoločníkom všetkých Kysučanov aj naďalej.“
Iveta Hažíková/ Zástupca šéfredaktora
V redakcii pracuje od roku 2000, teda od vzniku novín. Okrem športu sa venuje všetkým oblastiam. „Najviac sú mi blízke reportáže z kysuckých chotárov, kde často už dávajú líšky dobrú noc. Pretože práve v takýchto zapadnutých kútoch žijú ľudia s tými najúžasnejšími osudmi. Túto prácu mám veľmi rada, pretože noviny nie sú len tovar, ktorý si ľudia kúpia, obrazne povedané, skonzumujú a odložia. Redaktor môže prostredníctvom nich často pomôcť ľuďom, ktorí sa ocitli v núdzi a myslia si, že už im nikto a nič nepomôže. Noviny a články v nich zároveň formujú čitateľa, pôsobia na jeho srdce, city a ľudskosť. Aj v tom je tá naša práca krásna.“ Iveta Hažíková je vedúcou vydania a zodpovedá za obsah MY Kysuckých novín.
Miroslava Murčová/ Redaktor
Radoslav Blažek/ Športový redaktor

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?