MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Kysuckých novín

MY Kysucké noviny fungujú od roku 2000 a v súčasnosti ich tvorí šikovný a tvorivý redakčný tím. Podobne ako v iných redakciách, aj v tej našej sa v pondelok urobí predbežný plán tém, ktoré by sa mali spracovať do najbližšieho čísla. MY Kysucké noviny vychádzajú v priemernom náklade 7 000 kusov a predávajú sa nielen v kysuckom regióne, ale aj vo vybraných stánkoch v susednej Žiline. V redakcii v súčasnosti pracuje 8  zamestnancov. MY Kysucké noviny sa rozširujú v sieti stánkov TOPAS, v predajniach Jednoty SR, v strediskách predplatného Slovenskej pošty, rozširujú ich aj vlastní distributéri redakcie. Periodikum patrí do celoslovenskej siete regionálnych novín MY. Každý, kto zavíta do našej redakcie, dostane kvalifikovanú odpoveď aj na informáciu ohľadom inzercie, jej spracovania a zverejnenia.

Kontakt na redakciu

Horná 116
022 01  Čadca

041/ 433 30 50, 0915 852 062
fax: 041/4333 052

Zastúpený
PhDr. Andrea Papšová
andrea.papsova@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Andrea Papšová / Šéfredaktorka
Po skončení vysokoškolského štúdia sociálnej pedagogiky sa udomácnila v redakcii MY Kysuckých novín, kde pôsobí od roku 2004. Začala písaním športového spravodajstva, ku ktorému neskôr pridala obchodné a marketingové činnosti. Počas práce v redakcii si stihla dorobiť doktorát na Univerzite Komenského v Bratislave a stala sa zástupkyňou šéfredaktora. „Túto prácu mám veľmi rada, časom sa mi stala koníčkom. Napriek tomu, že momentálne riadim a mám na starosti celý obchodno-distribučný úsek, ostáva šport aj naďalej mojou veľkou srdcovkou. Veľmi ma teší každý posun a krok našich novín vpred. MY Kysucké noviny sú rozhodne jednotkou v regióne, o čom svedčia aj mnohé odozvy našich milých čitateľov. Verím, že naše – vaše MY Kysucké noviny sú a budú milým spoločníkom všetkých Kysučanov aj naďalej.“
Iveta Hažíková / Zástupca šéfredaktora
V redakcii pracuje od roku 2000, teda od vzniku novín. Okrem športu sa venuje všetkým oblastiam. „Najviac sú mi blízke reportáže z kysuckých chotárov, kde často už dávajú líšky dobrú noc. Pretože práve v takýchto zapadnutých kútoch žijú ľudia s tými najúžasnejšími osudmi. Túto prácu mám veľmi rada, pretože noviny nie sú len tovar, ktorý si ľudia kúpia, obrazne povedané, skonzumujú a odložia. Redaktor môže prostredníctvom nich často pomôcť ľuďom, ktorí sa ocitli v núdzi a myslia si, že už im nikto a nič nepomôže. Noviny a články v nich zároveň formujú čitateľa, pôsobia na jeho srdce, city a ľudskosť. Aj v tom je tá naša práca krásna.“ Iveta Hažíková je vedúcou vydania a zodpovedá za obsah MY Kysuckých novín.
Miroslava Murčová / Redaktor
Radoslav Blažek / Športový redaktor

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?