MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Turčianskych novín

bMY Turčianske noviny/b vychádzajú v náklade priemerne 10 000 výtlačkov každý utorok. Na získaní a spracovaní informácií, výrobe novín, zabezpečovaní inzertných, obchodných a distribučných služieb sa podieľa 11 zamestnancov redakcie. MY Turčianske noviny sú periodikom s univerzálnym obsahom zameraným na občianske, politické, kultúrne a športové spravodajstvo a publicistiku. Mánbsp;polstoročnú tradíciu (vznik v roku 1960). Predáva sa v okresoch Martin a Turčianske Teplice, na teritóriu s približne 118 000 obyvateľmi. Rozširuje sa v sieti stánkov TOPAS, predajniach Jednoty SR, v strediskách predplatného Slovenskej pošty, rozširujú ho aj vlastní distributéri redakcie. K dispozícii sú vyškolení inzertní manažéri našej redakcie, ktorí vypracujú inzertnú stratégiu na profesionálnej úrovni a usmernia pri výbere vhodných tematických rubrík či príloh.

Kontakt na redakciu

M. R. Štefánika 26 (pešia zóna)
036 01 Martin

043/422 03 41

0902 125 125, 0905 978 226

ŠÉFREDAKTOR
PhDr. Viera Legerská
sefredaktor.mt@petitpress.sk

 

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Viera Legerská/ Šéfredaktorka
Vek: kto koľko vidí. Zaradenie: šéfredaktorka, šoférka, upratovačka, práčka, kuchárka, vychovávateľka, plánovačka, účtovníčka, dutá vŕba (okrem prvého všetko ostatné bez platového výmeru). Bydlisko: Martin. Sen sa mi splnil, keď: ešte má čas, keď dozariaďujem chalupu a strávim v nej pár dní voľna. Moja obľúbená veta: Už idem domov. V živote by som nedokázala žiť bez: svojej rodiny, kníh a televízie. Kolegovia ma poznajú ako: obľúbenú, milú, usmievavú, tolerantnú, chápajúcu, štedrú a milovanú šéfku (keď si ma nakreslia). Na svojej práci mám najradšej: piatok, keď „zabalíme“. Najviac ma potešil darček: som optimistka. Ešte ma len poteší.
Andrea Dudráková/ Redaktor
Vek: Mentálny či fyzický? Tieto dva údaje sa fakt nezhodujú (no a čo, tak si rada omaľovávam). Pracovné zaradenie: Píšem, čo vidím a čo nevidím, musím zistiť. Bydlisko: Sučany intercity. Sen sa mi splnil, keď: O veciach či udalostiach nesnívam, ja si ich plánujem. Moja obľúbená veta: To čo máš na sebe? alebo Vajčáci, poďme už na obed! V živote by som nedokázal žiť bez: Antiperspirantu, priateľov, behu, humoru, slnka, zubnej kefky a kokosového oleja. Na svojej práci mám najradšej: Že ako správna žena vždy o všetkom viem a každý deň zažijem niečo nové. Najviac ma potešil darček: Každý jeden. Darčeky si totiž zväčša vyberám sama, teda vždy viem, na čo sa môžem tešiť.
Roman „Brezo“ Brezniak/ Redaktor
Vek: ešte stále si myslím, že mám Kristove roky. Pracovné zaradenie: vždy ma niekde zaradia. Bydlisko: Martin. Sen sa mi splnil, keď: sny treba snívať a neprezrádzať. Moja obľúbená veta: na obľúbené vety si nepotrpím. V živote by som nedokázal žiť bez: keďže som živý, asi mi nič nechýba. Na svojej práci mám najradšej: keď už ju mám z krku. Najviac ma potešil darček: myslím si, že každý darček má svoje neopakovateľné čaro.
Roman „Kopi Kopka/ Športový redaktor
Vek: Už to preklápam. Pracovné zaradenie: športový redaktor, aj keď nie vždy. Však, pán primátor... Bydlisko: Martin – najlepšie na svete, na „Maťa“ jednoducho nedám dopustiť. Sen sa mi splnil, keď: na to si akosi neviem spomenúť, radšej...Moja obľúbená veta: skôr slovíčko, teraz je to „nevadíííííííí“ alebo „ale hej“. V živote by som nedokázal žiť bez: možno to znie ako fráza, ale bez svojich priateľov, ktorým mám, našťastie, stále dosť. Na svojej práci mám najradšej: že v rámci nej môžem chodiť na hokej a nakuknúť do jeho zákulisia. Najviac ma potešil darček: kedysi to bola brankárska hokejka, teraz mi radosť urobí aj dobrá kniha.

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?