MY noviny

Informácie o redakcii

Redakcia Týždeň na Pohroní

MY Týždeň na Pohroní (Levice - Šahy - Želiezovce - Tlmače) vychádzajú každý pondelok. Prvé číslo vyšlo na jeseň 2004 a odvtedy si noviny každým vydaním získavajú stále viac pravidelných čitateľov a predplatiteľov. MY Týždeň na Pohroní sa predáva vo všetkých stánkoch, na poštách a u drobných predajcov v mestách aj obciach Levického okresu. Redakcia sídli v centre Levíc v zrekonštruovanej budove bývalého mlynu, vďaka čomu je blízko k čitateľom aj inzertným klientom. Aj keď je náš klient náročný a úzko špecializovaný, dokážeme mu poradiť optimálnu kombináciu produktov za zvýhodnené ceny.

Kontakt na redakciu

Mlynská 1
93401 Levice

0917 954 546

ŠÉFREDAKTOR
Ing. Jana Némethová
redakcia.levice@petitpress.sk

Radi by ste u nás inzerovali a využili tak priestor
na vašu súkromnú alebo podnikateľskú inzerciu?
pozrite si možnosť a ceny inzercie

Teraz nás môžete nájsť na facebooku

Zamestnanci redakcie

Jana Némethová/ Šéfredaktorka
Po niekoľkoročných skúsenostiach v inom periodiku začala pracovať v redakcii MY Týždeň na Pohroní v júni 2005. Zameriava sa na kontakt so samosprávou, inštitúciami štátnej a verejnej správy, políciou a spoločenskými organizáciami v regióne. Témami jej článkov sú pohnuté osudy ľudí a osobnosti, ktoré dokázali prekonať iných, ale hlavne seba samých.
Ivan Porubský/ Športový redaktor
Športovým redaktorom a grafikom v jednej osobe je v levickej redakcii MY Týždeň na Pohroní od mája 2011 Ivan Porubský. Je absolventom Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre - Filozofickej fakulty, odboru história – muzeológia. Zo športu sa zaujíma najmä o basketbal a futbal.

Váš názor nás zaujíma

Radi by ste dostali odpoveď
na niektorú z vašich otázok?

  • Čo vám chýba v našich novinách?
  • Našli ste chybu v športových tabuľkách?
  • Neprišli k vám noviny?
  • Chcete sa niečo spýtať?